28 ЧЕРВНЯ, ЧЕТВЕР:

12:00-13:00 – Презентація фестивалю на площі перед Палацом культури ім. Т. Шевченка (І локація – пр. Суворова, 44) та у сквері біля Святопокровського собору (ІІ локація — вул. Покровська) за участі кобзарів та бардів.

13:00-14:00 – Святкова хода з прапорами учасників фестивалю, розгортання 100-метрового прапора України.

15:30-16:30 – PressParty фестивалю у приміщенні Ізмаїльської картинної галереї (проспект Суворова, 19).

15:00-16:00 – Фестивальний велопробіг центральними вулицями Ізмаїлу.

16:45 – Офіційне відкриття фестивалю за участі Голови оргкомітету фестивалю, мера міста, народних депутатів, ректора Ізмаїльського Державного гуманітарного університету та Послів іноземних держав.

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА 

Бардівська сцена:

14:00-17:00 – Василь Нечепа, Сергій Файфура, Євген Їжак, Христина Панасюк, Леся Рой, Злата-Зоряна Паламарчук, Володимир Каверін, Галина Хаблак.

Головна сцена:

17:15-17:45 – ТОБІ (Одеса)

17:45-18:15 – Телері (Київ)

18:15-18:45 – StereoЛом (Львів)

18:45-19:30 –MniShek (Київ)

19:30-20:15 – ZNAYDENI RECHI (Ізмаїл) 

20:15-21:15 – TaRuta (Київ)

21:15-22:15 – Svjata Vatra (Вільянді, Естонія)

22:15-23:15 – Гайдамаки (Київ)

29 ЧЕРВНЯ, П’ЯТНИЦЯ:

12:00-13:00 Презентація фестивалю на площі перед Будинком культури ім. Т. Шевченка (І локація – пр. Суворова, 44) та у сквері біля Святопокровського собору (ІІ локація — вул. Покровська) за участі кобзарів та бардів.

13:00-14:00 – Байк-шоу за участі мотоклубів Одеської обл..

14:00-15:00 – Фан-хода з прапорами учасників фестивалю центральними вулицями Ізмаїлу від Палац культури ім. Т. Шевченка.

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА 

Бардівська сцена:

14:00-17:00 – Сергій Василюк, Максим Трубніков, Сергій Хоменко, Ігор Роман, Василь Нечепа, Роман Кріль та Микола Доляк, Злата-Зоряна Паламарчук, Христина Панасюк, Володимир Каверін, Галина Хаблак.

Головна сцена:

17:00-17:30 – Сармати (Сарата)

17:30-18:00 – OLEUM (Київ)

18:00-18:45 – Очеретяний Кіт (Вінниця)

18:45-19:30 – Fata Morgana UA (Горлівка-Київ)

19:30-20:15 – GERONIMO (Ізмаїл)

20:15-21:15 – Друже Музико (Одеса)

21:15-22:15 – Чумацький Шлях (Хмельницький)

22:15-23:15 – Тінь Сонця (Київ)