«Друже Музико»

«Друже Музико»– це вирій почуттів та емоції, які простягаються від автентичної української музики до сучасного осмисленого
українського мистецтва!

гурт Друже Музико

Гурт «Друже Музико» позиціонує себе як формація українського патріотичного позитиву сформована в 2009 році в місті Одеса.
За цей час гурт став представником авторського стилю «етно-драйв» — стилю, в основі котрого лежить українська мелодика і драйвовість року водночас. В 2014 році записали перший альбом “Будь з нами! Будь українцем!” до якого увійшли десять композиції гурту, серед яких “Українські отамани ” – пісня яка стала гімном української асоціації боксу, і з тих пір звучить на міжнародних змаганнях в яких беруть участь українські боксери по всьому світу. За час свого існування гурт об’їздив з концертами всі регіони України, та впевнено продовжує займати свої позиції серед хедлайнерів фестивалів. Під час “Революції гідності” «Друже Музико» брав активну участь на Майданах Києва, Львова, Одеси, підтримуючи дух української нації. З початком війни на сході країни гурт приділяє найбільшу увагу концертам перед військовослужбовцями в зоні АТО, та просвітянській діяльності для місцевого населення.
Долучившись до спільної волонтерсько-мистецької ідеї Друже Музико вступив в добровольчий музичний батальйон та разом з іншими митцями проїхалися великими турами по Луганщині та Донеччині. На початку 2017 року випустили новий альбомом «Сторінками волі» до якого увійшли пісні – переживання останніх подій в Україні, такі як «Молитва бійця», «Воїн», «Земле моя» – пісні присвячені українським воїнам. Виступаючи в Україні гурт “Друже Музико” не забуває про діаспору українців за кордоном і підтримує стосунки з українцями різних країн світу.